ÖDEME VE TESLİMAT
Kargolarımız Türkiye'nin her iline anlaşmalı olduğumuz Metro Kargo ile adresinize sigortalı olarak gönderilmektedir. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. Kargo gönderimlerimiz sadece yurt içi gönderilere yapılmaktadır.
Siparişim ne zaman gönderilecek? Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. onurbebe.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Saat 16'ya kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. onurbebe.com' da yer alan tüm ürünler aynı gün içinde stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı onurbebe.com firması sorumlu tutulamaz. Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır. 

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek? Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.00'a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' bölümünden takip edebilirsiniz.
Teslimat ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için  [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz.