Wollex New York 2.Nesil Travel Sistem Bebek Arabası Siyah
Wollex New York 2.Nesil Travel Sistem Bebek Arabası
Kırmızı
Ürün Markası
Ürün Kodu
WOL-NEW-S
Ürün Havale Fiyatı
899.00 TL
Ürün Fiyatı
899.00 TL
     
 
Modüler yapısı ile inanılmaz kullanma kolaylığı sağlar. 
Hem ön hem arkaya bakar şekilde kullanılabilen bağımsız koltuğu ile ister çocuğunuzun yüzünü dünyaya, isterseniz size doğru çevirebilirsiniz. 
El tutamağının yüksekliğini kendi boyunuza göre ayarlayıp, yumuşak süngerli materyali ile sürüş keyfinizi ve konforunuzu maksimuma çıkarırsınız. 
New York2
2.Nesil Bebek Arabaları


Konfor arttırıcı yeni özellikleri ile bambaşka...
2.Nesil New York travel(seyahat) yada tek bebek arabası olarak çok daha fonksiyonel, modern ve şık..Kompakt tasarımı, hafifliği ve katlama sistemi özelliği ile kolayca kaldırıp indirebilirsiniz. Yeni doğan bebeklerden 3 yaşını aşan tüm çocuklarda ister ormanda, ister plajda, ister şehir içersinde, ister karlı havalarda isterseniz alışveriş merkezlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz..Yani nereye gitmek isterseniz, New York2 sizinle birlikte gelir. Size çok uyum sağlar.

Birinci sınıf malzeme kalitesi ve akseuarları ile bebeğinizi tüm hava koşullarında komforlu olmasını sağlar.

Yeni şok emici amortisörleri ile Türkiye de öncü bir bebek arabası. Bebeğinizin ağırlığına yada yaşına göre  amortisor sertliklerini  ayarlayarak daha huzurlu ve uykusunu bozmayan bir sürüş keyfi sağlar.. (0 ay-6ay),(6 ay-13 ay), 1 yaş-3yaş) yaş ve kg dilimlerinde amortisör sertliklerini değiştirebilirsiniz.

Arka tekerlekler arasındaki mesafe 53 cm olacak şekilde daraltılarak, Türkiye? deki tüm kapılardan (asansör kapıları dahil) rahatlıkla geçebilecek hale getirilmiştir.  Tekerlek kalınlığıda hesaplanırsa arka ebatlar 63cm olmaktadır..

Çok daha pratik ve kullanışlı olması için el tutamakları bağlantı adaptörü değiştirildi. Artık bebeğinizi, tek butona basarak ister sağdan ister sol taraftan rahatlıkla kucağınıza alıp yada ana kucağına yerleştirebilirsiniz

Arka tekerlekler arasındaki mesafenin azaltılması ön tekerleklerin küçülmesi ile çok daha kompakt, şık ve daha dinamik bir görüntüye ve fonksiyonelliğe ulaşmıştır.  Saklamak, kaldırıp indirmek artık daha kolay bir hale dönüşmüştür.

Genel Özellikleri ve Faydaları
Hızlı ve kolay manevra yeteneği, düz dönme, sabit, konforlu ve rahat sürüş yeteneği

Şehrin her noktasına gidin. Küçük etrafında dönen ve amortisörlü ön tekerlekler ile konforlu bir şehir gezintisi yapın. Öndeki küçük tekerlekleri şehir içersinde inanıl manevra yeteneği sağlar ve ön tekerlek klitleme sistemi ile  kırsal alanlarda pürüzlü zeminlerde düz olarak sürmeniz yardımcı olur. 

0 yaşından 3 yal sonuna kadar kullanım yeteneği, İsterseniz puseti yatak pozisyonuna isterseniz koltuk haline dönüştürebilirsiniz yada tam tersine..Ana kucağı(oto koltuğu)  ile monte edilerek te kullanılabilinir. 

Ana kucağı(oto koltuğu) direk arabadan alıp bebek arabasına tek hareketle kitleyebilirsiniz.

Yola koyulun.. Arka tekerleklerin şişme ve büyük olması, engebeli yollarda, kaldırımlara çıkma ve inmede çok kolaylık sağladığı gibi havalı tekerlekler bebeğinizin uykusunu bozmadan ve rahatsız etmeden taşıma imkanına neden olur.

 Hem ön hem arkaya bakar şekilde kullanılabilinen bağımsız koltuğu ve ana kucağı ile ister çocuğunuzun yüzünü dünyaya isterseniz size doğru çevirebilirsiniz. El tutamağının yükseliğini kendi boyunuz göre ayarlayıp, yumuşak süngerli materyali ile  sürüş keyfinizi ve konforonuzu maksimuma çıkarır.

Koltuk pozisyonunda kullanıldığında bebeğiniz uyandığında dik pozisyona, dinlenmesi için arkaya doğru yatırabilir yada uyduğundan tamamen düz pozisyona getirebilirsiniz. 3ayrı yatma pozisyonu bulunur.

Kompakt katlama sistemi ile çok kolay. İkiyi katlanmış arabayı ise sadece tutma kolundan yukarı kaldırarark açabilirsiniz. 

Yüksekliği boy seviyesine ayarlanabilinen tutma koluyla tüm sürücülerin boyuna göre ayarlanabilir ve inanılmaz sürüç keyfi sağlar. .

Bebeğinizin ağırlığına yada yaşına göre  amortisor sertliklerini  ayarlayarak daha huzurlu ve uykusunu bozmayan bir sürüş keyfi sağlar.. (0 ay-6ay),(6 ay-13 ay), 1 yaş-3yaş) yaş ve kg dilimlerinde amortisör sertliklerini değiştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler 
* 17Kg?a kadar tüçüm çocuklarda kullanılabilir. 
* Yükseklik ayarı olan 5 noktalı emniyet kemeri 
* 600D, su geçirmez kumaş kalitesi..
* Plastik malzemeler Naylon PA 66
* Alışveriş sepeti 5 litre
* Beş noktlalı tek butonlu emniyet kemeri.
* Hava şişme arka tekerlekler. 30cm çapında, tek buton basışıyla çıkabilir.
* Kumaş malzemelerin hepsi yıkananabilinir. 
* İskelet ağırlığı 7 Kg.. Aliminyum gövde.
* Katlanmış ebatları:  540X280X910MM  
* EN1888, ISO9001 gibi yüksek kalite standartlarına sahip

Ürün içeriği
2 adet şişme tekerlek, 2 adet ön tekerlek, ana kucağı (oto koltuğu adaptörü montelenmiş), puset,  alışveriş sepeti, Kılavuz, tutma kolu.